Sindikata e Bashkuar e Arsimit Shkencës dhe Kulturës

Qendra e Studentëve - Prishtinë

Kryetar: Abdurrahman Behrami

Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

 

Butoni posht

Marrëveshjet

Formulari për kartela sindikale

Gazeta Vjetore 2023

sbashk2023

 

 

 

Facebook

Na ndiqni nëfacebook apo në grupfacebook