Sindikata e Bashkuar e Arsimit Shkencës dhe Kulturës

Qendra e Studentëve - Prishtinë

Kryetar: Abdurrahman Behrami

Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

 

Butoni posht

Marrëveshjet

Formulari për kartela sindikale

Gazeta Vjetore 2019

sbashk cover2019s

Facebook

Na ndiqni nëfacebook apo në grupfacebook